poniedziałek, 21 maja 2018 r.  Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Komentarze
Jeff Mayweather: Floyd może pokonać McGregora w MMA

Dodano: 14.02.2018 12:57 | 5 odsłon | 0 komentarzyJeff Mayweather nie odbiera szans swojemu bratankowi Floydowi Mayweatherowi Jr w ewentualnej konfrontacji na zasadach MMA z Conorem McGregorem.
- On ma szanse, bo jest dużo szybszy od Conora, jest bardziej nieuchwytny i mocniej bije - twierdzi wuj "Money" Floyda. - Jeśli tylko będzie używał nóg i mam tu na myśli taniec a nie uciekanie... To jest część boksu, choć zawodnicy MMA też to potrafią, ale nie potrafią tego tak jak on i to jest ta różnica. 
- Tak długo jak Floyd będzie dobrze się poruszał, będzie miał szanse na zwycięstwo. On potrafi unikać uderzeń, będąc w zasięgu ciosu. Jeśli jednak da się przewrócić, to będzie już po walce - zastrzega Jeff Mayweather.
Floyd Mayweather i Conor McGregor mieli już okazję skrzyżować rękawice w pojedynku bokserskim. Amerykanin pokonał Irlandczyka przez techniczny nokaut. Ostatnio "Money" opublikował w mediach społecznościowych kilka wpisów, które wywołały spekulacje na temat ewentualnego rewanżu zawodników, tym razem w "oktagonie".

Więcej w serwisie www.ringpolska.pl »KomentarzeKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2018 www.sport.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone