poniedziałek, 21 maja 2018 r.  Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Komentarze
Własow chętny na walkę z Głowackim

Dodano: 14.02.2018 21:21 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Maksim Własow (42-2, 25 KO) gotów jest do walki z Krzysztofem Głowackim (29-1, 18 KO). Polak chęć skrzyżowania rękawic z wysoko notowanym w rankingach wagi junior ciężkiej Rosjaninem wyraził po sobotniej wygranej z Siergiejem Radczenką.

- Jeśli Głowacki naprawdę chce tego pojedynku, niech jego promotorzy skontaktują się z nami, zgodzimy się na walkę bez żadnych problemów - zadeklarował Własow w rozmowie z portalem Allboxingru. 

- Głowacki to świetny pięściarz, były mistrz świata i myślę, że damy świetny, widowiskowy pojedynek. Gdyby udało nam się doprowadzić do tego starcia 11 maja na finałowej gali World Boxing Super Series, byłbym bardzo szczęśliwy. Od dawana dążę do wielkich walk, wielkich wyzwań. Walka z Głowackim to z pewnością coś, czego chcę - powiedział rosyjski pięściarz, który już wcześniej przymierzany był do konfrontacji z "Główką".

Krzysztof Głowacki i Maksim Własow to aktualnie dwaj najwyżej sklasyfikowani pretendenci w dywizji do 91 kg, biorąc pod uwagę rankingi czterech najważniejszych organizacji.

Więcej w serwisie www.ringpolska.pl »KomentarzeKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2018 www.sport.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone