poniedziałek, 19 marca 2018 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Artur  RSS
Szpilka szykuje się do pojedynku na PGE Narodowym

Dodano: 18.03.2018 9:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy


25 maja  pojedynkiem na gali na PGE Narodowym na ring powróci były pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej Artur Szpilka (20-3, 15 KO). Rywal "Szpili" zostanie ogłoszony już wkrótce.

Źródło: www.ringpolska.pl

Szpilka trenuje z Gmitrukiem - tarcza

Dodano: 15.03.2018 19:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy


25 maja  pojedynkiem na gali na PGE Narodowym na ring powróci były pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej Artur Szpilka (20-3, 15 KO). W narożniku "Szpili" po raz pierwszy stanie Andrzej Gmitruk.

Źródło: www.ringpolska.pl

Wideo. Sparing zadaniowy Szpilki i Izu

Dodano: 14.03.2018 23:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Artur Szpilka (20-3, 15 KO) i Izuagbe Ugonoh (17-1, 14 KO) zaliczyli w środę sparing zadaniowy w ramach przygotowań do Narodowej Gali Boksu. 25 maja na PGE Narodowym Izu zmierzy się z ostatnim rywalem Tomasza Adamka Fredem Kassim (18-7-1, 10 KO). Rywal "Szpili" zostanie ogłoszony już niebawem.

Źródło: www.ringpolska.pl

Browne w kolejnej walce z Beterbijewem lub Kowaliowem

Dodano: 14.03.2018 18:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zaliczany do czołówki wagi półciężkiej Marcus Browne (21-0, 16 KO) już wkrótce stoczy swoją pierwszą walkę o mistrzostwo świata. Amerykanin jest oficjalnym pretendentem do pasa IBF, który dzierży Artur Beterbijew oraz prowadzi negocjacje z Sergiejem Kowaliowem, czempionem federacji WBO.
Organizacja IBF zarządziła już oficjalnie pojedynek pomiędzy Brownem i Beterbijewem. Nakazano rozpoczęcie rozmów promotorom zawodników, jednak nie wyznaczono jeszcze daty przeratgu, który miałby roztrzygnąć o organizacji walki.
27-letni Browne w tym roku stoczył już jedną walkę. W styczniu na gali w Nowym Jorku zastopował w pierwszej rundzie Francy'ego Ntetu

Źródło: www.ringpolska.pl

Szpilka, jakiego nie znacie. Śmierć, miłość i psy

Dodano: 14.03.2018 18:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Już wkrótce na antenach TVP dużo dobrego boksu. Z tej okazji Telewizja Polska rusza z cyklem przybliżającym najlepszych polskich pięściarzy. Na początek Artur Szpilka, którego postanowiliśmy przybliżyć z nieco innej strony - pytań o sport praktycznie nie było.
Na jakich filmach płacze Artur Szpilka? 
Artur Szpilka: Pytanie, na których nie płacze. Jestem bardzo wrażliwym człowiekiem, ale się tego nie wstydzę. Rozczulają mnie praktycznie wszystkie filmy, jednak najbardziej wzruszam się, gdy coś złego dzieje się ze zwierzakami. Na takim "Beethovenie" to ryczę za każdym razem.
Jesteś uzależniony od mediów społecznościowych. Potrafiłbyś funkcjonować bez nich przez powiedzmy rok? 
Jestem uzależniony, można tak powiedzieć. Co chwilę coś nagrywam, robię zdjęcia i od razu do internetu. Te wszystkie zabawki to straszne marnotrawienie czasu. Jak już będę znał nazwisko rywala na majową walkę na PGE Narodowym, to odcinam się od internetu. To będzie egzamin, na pewno ciężko egzamin. Teraz to wygląda tak, że jak tylko wstanę, to od razu w telefon. Masakra.
Wyobrażasz sobie życie bez ukochanej oraz twoich psów - Cyca i Pumby?
Mam wspaniałą rodzinę. Nie czujemy potrzeby formalizowania naszego związku, kochamy się, uzupełniamy się, wreszcie znalazłem kobietę, która pasuje mi w każdym calu i na odwrót. Mamy te same upodobania, jest dużo śmiechu, no kurde jest fantastycznie.
Byłeś pretendentem do tytułu mistrza świata. Myślisz, że jesteś dobrym wzorem dla młodych, którzy dopiero zaczynają przygodę ze sportem?
Uważam, że tak, choć ludzie myślą inaczej. Sam doszedłem do wszystkiego, nikt mi nie pomógł - gdy inni marnowali swoje życie, ja zapierniczałem z całych sił. To chyba świetny przykład dla młodych.
Boisz się śmierci? 
Strasznie. Ostatnio umiera dużo moich znajomych - bliższych czy dalszych i tak się zastanawiam po co to wszystko, skoro każdy z nas wcześniej lub później zniknie z tego świata. Niedawno byłem na pogrzebie dziewczyny mojego przyjaciela. Miała tylko 27 lat, rak, po przeszczepie wątroby wydawało się, że już wszystko jest dobrze, a tu nagle najgorsza informacja. Po takich pogrzebach nachodzą człowieka refleksje, trudno wrócić do normalnego funkcjonowania.

 

 

Źródło: www.ringpolska.pl

Wielki boks wraca na antenę TVP! Nadawca publiczny partnerem medialnym KnockOut Promotions

Dodano: 14.03.2018 16:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska ogłosiła, że nabyła prawa transmisyjne do gal bokserskich KnockOut Promotions. Dla grupy Andrzeja Wasilewskiego i Piotra Wernera walczą m.in. Krzysztof Włodarczyk i Artur Szpilka.

Źródło: https:

Zdjęcie. Szpilka i Izu po sparingu zadaniowym

Dodano: 14.03.2018 11:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Artur Szpilka (20-3, 15 KO) i Izuagbe Ugonoh (17-1, 14 KO) zaliczyli dziś sparing zadaniowy w ramach przygotowań do Narodowej Gali Boksu. 25 maja na PGE Narodowym Izu zmierzy się z ostatnim rywalem Tomasza Adamka Fredem Kassim (18-7-1, 10 KO). Rywal "Szpili" zostanie ogłoszony już niebawem.


Źródło: www.ringpolska.pl

Najman trenuje z Gmitrukiem przed walką z Binkowskim

Dodano: 13.03.2018 5:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy


25 maja podczas Narodowej Gali Boksu organizowanej na PGE Narodowym w Warszawie na ring wróci Marcin Najman. Rywalem "El Testosterona" będzie Artur Binkowski, a zawodnik z Częstochowy może przed tym starciem liczyć na specjalne trenerskie wsparcie. Najman będzie raz w tygodniu korzystał z konsultacji z Andrzejem Gmitrukiem. Pierwszy wspólny trening tego duetu odbył się wczoraj w Warszawskim Centrum Atletyki. 

 

Źródło: www.ringpolska.pl

Gmitruk o formie Szpilki: jest rewelacyjnie

Dodano: 12.03.2018 20:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Artur Szpilka (20-3, 15 KO) kontynuuje przygotowania do zaplanowanej na 25 maja w Warszawie Narodowej Gali Boksu. Dziś "Szpila" miał okazję posparować z Michałem Cieślakiem.

Andrzej Gmitruk, z którym od kilku tygodni trenuje pięściarz z Wieliczki, opublikował na Instagramie zdjęcie z dzisiejszego sparingu swojego podopiecznego. "Jest lepiej niż dorze, jest rewelacyjnie. Ciężka, praca przynosi spodziewane efekty." - napisał pod fotografią warszawski szkoleniowiec.

Dla Szpilki majowy występ na PGE Narodowym będzie powrotem na ring po lipcowej porażce z Adamem Kownackim. Rywal zawodnika Sferis KnockOut Promotions zostanie ogłoszony już wkrótce.


Źródło: www.ringpolska.pl

Najman - Binkowski oficjalnie 25 maja na PGE Narodowym

Dodano: 10.03.2018 19:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Organizatorzy zaplanowanej na 25 maja w Warszawie Narodowej Gali Boksu ogłosili oficjalnie drugą walkę bokserską - starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Marcinem Najmanem (15-4, 11 KO) i Arturem Binkowskim (16-5-3, 11 KO).

Wcześniej anonsowano już inny pojedynek w królewskiej dywizji - pomiędzy Izuagbe Ugonohem (17-1, 14 KO) i Fredem Kassim (18-7-1, 10 KO) oraz konfrontację o pas WKN wszech wag w K-1 Tomasz Sarara - Tomas Mozny.

25 maja na PGE Narodowym zaboksują także: Artur Szpilka (20-3, 15 KO), Mariusz Wach (33-17 KO), Ewa Piątkowska (10-1, 4 KO), Rafał Jackiewicz (49-18-2, 22 KO) i Robert Talarek (20-12-2, 13 KO). Ich rywale mają zostać podani jeszcze w marcu.


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.sport.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone