wtorek, 16 stycznia 2018 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Szpilki  RSS
Artur Szpilka trenuje i tańczy (wideo)

Dodano: 15.01.2018 12:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Artur Szpilka od kilku tygodni pod okiem Andrzeja Gmitruka przygotowuje się do kolejnej walki. Polski bokser jest w świetnym nastroju - na jednym z treningów zacząć tańczyć do muzyki, która leciała w tle.

Źródło: https:

Wideo. Artur Szpilka trenuje z Andrzejem Gmitrukiem

Dodano: 15.01.2018 9:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Po rozstaniu z Ronniem Shieldsem Artur Szpilka (20-3, 15 KO) rozpoczął współpracę trenerską z Andrzejem Gmitrukiem. Póki co obie strony są zadowolone z przebiegu treningów. W załączonym materiale wideo krótka migawka z zajęć "Szpili" z Gmitrukiem.

Źródło: www.ringpolska.pl

Szpilka czy Diablo - komu kibicowałby Krzysztof Głowacki?

Dodano: 14.01.2018 13:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Coraz głośniej mówi się, że w niedalekiej przyszłości może dojść do walki Artura Szpilki (20-3, 15 KO) z Krzysztofem Włodarczykiem (53-4-1, 37 KO). Komu w starciu "Szpili" z "Diablo" kibicowałby Krzysztof Głowacki? 

Źródło: www.ringpolska.pl

Gmitruk: wszystko układa się doskonale, nie skreślałbym Szpilki

Dodano: 13.01.2018 11:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trener Andrzej Gmitruk dobrze ocenia postawę Artura Szpilki (20-3, 15 KO) po pierwszych kilku tygodniach wspólnych treningów. 

- Do tej pory wszystko układa się doskonale, a Artur jest niezwykle sumiennym zawodnikiem - mówi doświadczony szkoleniowiec w rozmowie z Polsatem Sport. - Wchodzi na salę i wszyscy od razu dostajemy zastrzyk pozytywnej energii. Cały czas wierzę w Artura i wiem, że stać go na bardzo wiele.
- Wcale nie skreślałbym Artura, a do najwyższego poziomu nie jest tak daleko jak wszystkim się wydaje. Musimy poczekać na zakończenie rehabilitacji lewej ręki, bo to niezwykle istotny element jego boksu? Na razie skupiamy się nad pewnymi aspektami technicznymi, ale już mogę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony przygotowaniem motorycznym i dynamiką Artura - dodaje Gmitruk.
Powrót Artura Szpilki na ring planowany jest wstępnie na marzec. Prawdopodobnie były pretendent do pasa WBC kategorii ciężkiej stoczyłby wówczas walkę w Stanach Zjednoczonych.


Źródło: www.ringpolska.pl

Szpilka o pojedynku z Diablo: ta walka jest nam potrzebna

Dodano: 12.01.2018 21:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Coraz bardziej realne wydaje się, że w najbliższych miesiącach może dojść do walki Artura Szpilki (20-3, 15 KO) z Krzysztofem Włodarczykiem (53-4-1, 37 KO). Pięściarze od dłuższego czasu nie kryją, iż nie darzą się sympatią, a w marcu 2015 doszło nawet między nimi do rękoczynów. Teraz obaj chcą wyrównać rachunki między linami.

- Stało się tak, jak się stało tuż przed moim wyjazdem [do USA] i to głównie dzięki Diablicy - wspomina "Szpila" w rozmowie z Kamilem Wolnickim z "Przeglądu Sportowego". - Ja tam nic nie zrobiłem, dopóki nie usłyszałem jakiegoś wywiadu [z Włodarczykiem]. Jak coś mówisz, trzeba za to ponieść konsekwencje.

- Ta walka jest na pewno nam potrzebna, żeby sobie wyjaśnić parę rzeczy. Każdy kto przy tym był, wie, jak było i fajnie byłoby to pozałatwiać w ringu - twierdzi pięściarz z Wieliczki, który mimo wszystko docenia klasę bokserską dwukrotnego mistrza świata.
- Jego sportowe umiejętności są naprawdę duże i trzeba będzie się do tej walki przygotować. Na pewno jest to zawodnik , który potrafi wszystko i wszystko będzie zależało od jego głowy. Ja bym go nie lekceważył, choć walka będzie w ciężkiej, bo znam go dobrze i wiem, że to jest bardzo dobry pięściarz - przyznaje Szpilka.
Krzysztof Włodarczyk kolejny pojedynek stoczy 10 lutego na gali w Nysie. Artur Szpilka zaboksuje prawdopodobnie w marcu w Stanach Zjednoczonych.


Źródło: www.ringpolska.pl

"Waga ciężka i krasnoludek". Pudzianowski i Szpilka u znanego kulturysty

Dodano: 12.01.2018 20:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kulturysta i trener personalny, Akop Szostak, pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z Arturem Szpilką i Mariuszem Pudzianowskim. - Trening wieczorny musi być! - skomentował zawodnik MMA z Białej Rawskiej.

Źródło: https:

Szpilka odpowiedział Włodarczykowi. "Chce dyktować warunki, a na jego walki nikt nie przychodzi"

Dodano: 12.01.2018 17:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Odżył temat walki Krzysztof Włodarczyka z Arturem Szpilką w boksie po słowach "Diablo". Teraz ustosunkował się młodszy pięściarz, który wyśmiał wypowiedzi swojego przyszłego rywala.

Źródło: https:

Artur Szpilka nie będzie mógł walczyć w wadze super ciężkiej? Szef WBC widzi problem

Dodano: 11.01.2018 12:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent World Boxing Council Mauricio Sulaiman zdradził mediom, że szanse na realizację pomysłu utworzenia nowej kategorii super ciężkiej są niewielkie.

Źródło: https:

Szpilka: marzec w USA, Diablo pod koniec roku, KSW nie teraz

Dodano: 09.01.2018 7:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Artur Szpilka (20-3, 15 KO) może wrócić na ring już w marcu. "Szpila" coraz szybciej wraca do formy po operacji lewej ręki i myśli o tym, żeby pod koniec roku stoczyć wyczekiwany przez kibiców pojedynek z Krzysztofem Włodarczykiem.

 

Źródło: www.ringpolska.pl

Artur Szpilka zmienił zdanie! Nie chce walczyć w MMA, liczy na starcie z byłem mistrzem

Dodano: 08.01.2018 18:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Artur Szpilka w grudniu podczas gali KSW zapowiadał, że rozpoczyna karierę w MMA. Zaczął treningi, a teraz... zmienił plany. Mówi, że jego celem jest rewanż z Adamem Kownackim oraz walka z Krzysztofem Włodarczykiem.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.sport.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone